Teenused

Tasuta teenused

Tehtud ise, tehtud Eestis on internetis toimiva laadalehe motoks. Portaali www.laadale.ee eesmärgiks on kokku viia Eesti väiketootjad ja teenusepakkujad ning inimesed, kes otsivad kvaliteetset kodumaist kaupa. Pidevalt täienevasse laadakalendrisse saavad oma andmed huvilistele vaatamiseks üles riputada kõik laadakorraldajad.

Portaali teenused on suunatud väiketootjale, ostjale ja laadakorraldajatele:

  • väiketootja saab internetti üles panna oma toodet tuvustava informatsiooni ja kontaktandmed;
  • ostja saab tutvuda pakutavate toodetega ja huvi korral tootjaga ühendust võtta
  • laadakorraldajal on võimalus lisada andmed oma ürituse kohta ühtsesse laadakalendrisse.

Portaali teenuste kasutamiseks on vaja luua kasutajakonto. Konto loomise ja oma andmete haldamise eest laadalehel raha ei küsita, tegemist on tasuta teenusega.

NB! Laadakaup OÜ ise laatasid ei korralda ega vahenda neile ka registreerimist. Laadaga seotud küsimuste korral pöörduge, palun, otse ürituse korraldaja poole. Selleks vajalikud kontaktid leiate laadakalendrist.

Tasulised teenused

Pakume võimalust osta reklaami laadalehe päises kuvatavale, libisevale bänneriribale.
Bänneri jaoks sobivad mõõtmed on 1140 x 100.
Hind kokkuleppel.

Klikka pildil laadalehe avamiseks.

Üsna sageli pöördutakse meie poole palvega lisada kalendrisse ürituste infot. Põhjused on erinevad, sh võimaluste või oskuste puudumine. Meie esmane eemärk on kindlasti suunata inimesed looma endale kontot ja hakata portaali iseseisvalt kasutama, aga soovi korral oleme valmis osutama ka informatsiooni ülespanemise teenust. Ja teeme seda sümboolse tasu eest, hinnaga 5 EUR ühe tellimuse eest.